Nizio
Interior

Regulamin

 Regulamin sklepu Nizio Interior

§ 1

Dane firmy:

Nazwa: Nizio Design International

Adres: ul. Inżynierska 3/4

03-410 Warszawa

NIP: 918-188-71-34

REGON: 951088040

§ 2
Oferta handlowa

Nizio Design International prowadzi sprzedaż mebli marki Nizio Interior. W ofercie znajdą Państwo fotele, stoły, biurka marki Nizio Interior oraz meble, oświetlenie i ceramikę pozostałych producentów i projektantów współpracujących z Nizio Interior. Sprzedaż prowadzona jest w sklepie stacjonarnym przy ul. Inżynierskiej 3/4 w Warszawie. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia na produkty ze strony www.niziointerior.pl ,drogą mailową pod adresem studio@niziointerior.pl

Ceny produktów podane na powyższej witrynie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wyrażone są w polskich złotych.

Do każdego zamówionego drogą mailową towaru, który nie będzie odebrany osobiście w sklepie stacjonarnym, należy doliczyć koszt transportu.

Nizio Interior zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów, usuwania istniejących, chwilowej braku dostępności towaru.

Zdjęcia produktów są wyłączną własnością autorską Nizio Interior. Wszelkie kopiowanie i rozpowszechnianie ich jest zabronione. Zdjęcia mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów produktów.

§ 3
Składanie zamówień

Zamówienia można składać bezpośrednio w sklepie przy ul. Inżynierskiej 3/4 w Warszawie lub drogą elektroniczną codziennie od godziny 8.00 do 17.30 , od poniedziałku do piątku studio@niziointerior.pl  .Zamówienia złożone w ostatni dzień roboczy po godz. 17:30, w soboty, niedzielę oraz święta- zostaną przyjęte do realizacji kolejnego dnia roboczego.

Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest potwierdzenie zgodności zamówienia oraz zaksięgowanie wpłaty na koncie Nizio Design International, dokonanego na postawie faktury proforma wystawionej przez Nizio Design International lub na podstawie formularza zamówienia Nizio Interior. Do wystawienia faktury proforma i potwierdzenia zamówienia, konieczne jest wypełnienie danych teleadresowych wraz z poprawnym, istniejącym adresem e-mail oraz numerem telefonu pod którym będzie potwierdzić złożenie zamówienia.

Brak podania kompletnych w/w danych może spowodować unieważnienie zamówienia.
Domyślnie przyjmuje się, że adres Kupującego jest zgodny z adresem dostawy. Jeśli Kupujący życzy sobie, by zakupiony towar wysłać pod inny adres, zobowiązany jest poinformować o tym pracownika Nizio Interior oraz umieścić dokładny adres dostawy w formularzu uzupełnionym w sklepie lub e-mailu.

W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma Nizio Design International, zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia złożonego na meble marki Nizio Interior - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego drogą mailową.

Formularz kontaktowy na stronie nie jest obowiązującym zamówieniem. Zamówienie musi zostać potwierdzone przez pracownika Nizio Interior drogą mailową lub osobiście w salonie przy ul. Inżynierskiej 3/4

Firma Nizio Design International zastrzega sobie prawo do wstrzymania zamówień wzbudzających wątpliwości lub takich, których realizacja nie jest możliwa.


Wszelkie szczegóły dotyczące zakupu mebli na zamówienie oraz dostępności towaru uzyskają Państwo kierując zapytanie na adres studio@niziointerior.pl oraz pod numerem telefonu: +48 602 863 485

Aktualny asortyment sklepu znajdą Państwo na stronie www.niziointerior.pl w zakładce "kolekcje".

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych właścicielom danych przysługuje prawo do wglądu w ich dane, poprawienia ich lub usunięcia.

§ 4
Odbiór, wysyłka i dostawa towaru

Firma Nizio Design International wystawia faktury VAT na zakupiony towar. Aby otrzymać fakturę VAT należy poprawnie wypełnić dane firmy wraz z NIP. Faktura VAT jest potwierdzeniem zakupu mebli marki Nizio Interior.

Firma prowadzi sprzedaż na miejscu w salonie przy ul. Inżynierskiej 3/4 w Warszawie. Meble można odebrać bezpłatnie w siedzibie firmy. Nizio Design International prowadzi również sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem firmy TNT. Towar wysłany przez pracownika po zaksięgowaniu należnej kwoty na koncie Nizio Design International. Towar wysyłany jest w dni robocze w godzinach od 9.00 do 17.300 znajdzie się u Państwa w ciągu 24 h od wysyłki (tylko w dni robocze, na terenie Polski). Na życzenie Zamawiającego towar wysyłany jest za granicę. Koszty przesyłki pokrywa Zamawiający. Koszt transportu zależy jest od miejsca wysyłki. Pracownik Nizio Interior poinformuje Zamawiającego o należnej kwocie przesyłki zawierającej podatek VAT (kwota brutto wyrażona w polskich złotych).

O dostępności towaru poinformuje Państwa pracownik Nizio Interior. Zapytania należy kierować na maila studio@niziointerior.pl oraz pod numerem telefonu : +48 602 863 485

Zamówienie na meble, które nie znajdują się obecnie na stanie magazynowym Nizio Interior, realizowane będą po zaksięgowaniu należnej kwoty na koncie Nizio Design International. Maksymalny czas realizacji zamówienia wynosi 4 tygodnie od daty potwierdzenia złożonego zamówienia.

§ 5
Płatność

Zamówienie uważa się za wdrożone do realizacji lub gotowości wysyłki dostępnego towaru do Zamawiającego po zaksięgowaniu przedpłaty na koncie:

Nizio Design International

Adres: ul. Inżynierska 3/4

03-410 Warszawa

Nr konta bankowego: Bank Pekao S.A. 21 1240 1024 1111 0000 0270 2658

§ 6
Zwrot towaru


Klient ma prawo odstąpienia od zamówienia dokonanego za pośrednictwem Internetu w terminie 10 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki (podstawa prawna: art. 7 ust.1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny).

Towar zakupiony w siedzibie Nizio Interior przy ul. Inżynierskiej 3/4 nie podlega zwrotom. Wyjątkiem jest przyjęcie towaru bez znaków użytkowania- towar pełnowartościowy, nieużywany z oryginalną metką. Wniosek dotyczący zwrotu towaru należy skierować w ciągu 10 dni od daty zakupu.
Zamawiający, chcąc dokonać zwrotu towaru, zobowiązany jest złożyć pisemną deklarację zwrotu, wskazując jednocześnie numer rachunku bankowego, na który mają zostać zwrócone pieniądze. Pracownik firmy Nizio Interior niezwłocznie skontaktuje się z Zamawiającym, celem ustalenia dogodnej formy zwrotu towaru.
Koszt zwrotnego przesłania towaru ponosi Zamawiający.
W przypadku zwrotu towaru zapłacona należność zostanie zwrócona Kupującemu przelewem na wskazany rachunek bankowy natychmiast po dokonaniu przez Niego zwrotu towaru.
Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, jak również zwrotów nie poprzedzonych pisemną deklaracją zwrotu.
Deklarację należy przesłać listem poleconym na adres siedziby firmy:

Nizio Design International

Ul. Inżynierska 3/4

03-410 Warszawa

§ 8
Negocjacje cen przy większych zamówieniach


Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen towaru, oraz realizacji zamówień niestandardowych, realizowanych na specjalne zamówienie klienta.
W tej sprawie negocjacji cen prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikiem Nizio Interior pod adresem e-mail: monika.kurdys@niziointerior.pl lub pod numerem telefonu: +48 602 863 485

§ 8

Postanowienia końcowe

Wszelkie szczegóły dotyczące zakupu mebli dostępnych od ręki oraz na zamówienie: fotele, stoły, biurka marki Nizio Interior oraz meble, oświetlenie i ceramika pozostałych producentów i projektantów współpracujących z Nizio Interior, znajdą Państwo na stronie www.niziointerior.pl w zakładce "Kolekcja Nizio Interior" oraz "Kolekcje".